Ako sa objednať

Ako sa objednať na tetovanie

Vzhľadom na to, že záujem o našu prácu stále stúpa (a nás to úprimne teší), je dôležité rezervovať si termín v dostatočnom časovom predstihu a dohodnúť detaily tetovania vopred. Booking môže prebiehať osobne v priestoroch štúdia alebo online prostredníctvom e-mailu a našej facebookovej stránky. Prosím nekontaktuj ma na instagrame, pretože žiaľ nestíham reagovať na správy aj tam a často sa zapatrošia. Na odpoveď sa čaká pár dní, maj prosím trpezlivosť odpoveď učite príde 🙂  V priestoroch sa nachádzame každý pracovný deň,  odporúčame však overiť si našu prítomnosť vopred telefonicky a upresniť si čas stretnutia / konzultácie.

Ako sa pripraviť na konzultáciu

Na  osobnú konzultáciu je ideálne prísť aspoň s orientačnou predstavou. Môžeš si priniesť aj vlastný storyboard, skice (absolútne nevadí, že nevieš kresliť  🙂 ) alebo práce ktoré sa ti páčia a radi by ste sa im priblížili. Odporúčam mať predstavu o umiestnení tetovania a zmerané orientačné rozmery v cm, rovnako si nechať prejsť hlavou, či bude tetovanie čierno-biele alebo farebné. Na rezerváciu termínu sa platí záloha 15 eur pri malom tetovaní, 30 pri stredne veľkom / veľkom motíve. Záloha sa samozrejme odrátava z konečnej sumy tetovania. Pre orientačne menej zdatných a „nebystričanov“ máme aj mapku.

Konzultácia a booking online

Rovnako ako pri osobnom stretnutí platí, že ideálne je mať orientačnú predstavu tetovania. Pomôže  poslať aj vlastný storyboard, skice, alebo práce ktoré sa ti páčia a radi by ste sa im priblížili. Odporúčam mať predstavu o umiestnení tetovania (predlaktie, stehno) a zmerané orientačné rozmery daného miesta/miest v cm. Rozhodnúť sa, či bude tetovanie čierno-biele alebo farebné. Na rezerváciu termínu sa platí záloha 15 eur pri malom tetovaní, 30 pri stredne veľkom / veľkom motíve. Peniaze sa samozrejme odrátajú z konečnej sumy tetovania a je možné poslať ich aj na účet.

Ako sa objednať na piercing

Momentálne aj piercing funguje výhradne na objednávku. Vzhľadom k tomu, že v štúdiu sme dve a každá sa venujeme jednej činnosti (Ewel – tetovanie, Eva – piercing), na každé sa treba objednať zvlášť. Na piercing sa môžete objednať telefonicky, mailom alebo FB správou. Čakacie lehoty nie sú také dlhé ako pri tetovaní, tak žiadny stres :). Ozvať sa týždeň dva vopred úplne postačí.

Aj pri piercingu je samozrejme možná konzultácia vopred, či už osobne alebo na diaľku, všetky otázky vám radi zodpovieme, individuálne poradíme. Na piercing treba byť fit, treba byť zdravý, aby sa telo mohlo v kľude venovať hojeniu piercingu. Ak máte pocit, že na vás niečo lezie, alebo ste tesne po chorobe, dajte tomu ešte chvíľu čas. Dobre je zvážiť aj ročné obdobie a aktivity, ktorým sa venujete a podľa toho si vybrať ideálny čas na ten ktorý piercing, aby bolo hojenie čo najpohodovejšie. Tak isto sa úplne každá anatómia nehodí na každý piercing. To všetko spolu preberieme predtým ako k samotnému piercingu dôjde a nájdeme pre vás najlepšiu alternatívu po anatomickej aj estetickej stránke. Môžete prísť s konkrétnou predstavou, fotkami, inšpiráciami a tak isto len s nápadom, ktorý dáme do finálnej podoby spoločne.

Piercing – kontakt
0907 84 94 74 – Eva
piercing@eweltattoo.com

Z praktických dôvodov máme aj dva rôzne instagramové účty –
na eweltattoo nájdete kerky, na eva_eweltattoo_piercing piercing.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!