Kto sme

Kto sme

Tetovacie a piercingové štúdio Ewel Tattoo je otvorené od roku 2014. Nachádzame sa na Námestí SNP č. 9 v Banskej Bystrici. Treba vojsť do brány a následne po schodoch. Ak si neviete dať rady, volajte. Parkovanie v tejto časti mesta je spoplatnené, nezabudnite si preto kúpiť v automate parkovací lístok, alebo zaplatiť parkovné prostredníctvom SMS. Najbližšie k nám je parkovisko v Národnej ulici, kúsok je Hušták a podobne aj Strieborné námestie.

Náš mini-tím je v súčasnosti tvorený dvoma ľuďmi – Ewel, ktorá má na starosti tetovanie a grafické návrhy s ním spojené a Eva, ktorá vám prepichne ucho, nos, jazyk, obočie, či inú časť tela, spraví microdermal, alebo v prípade potreby ohľadne piercingu ochotne poradí.

Obe pracujeme na objednávku. Termín si môžete dohodnúť cez telefón, email alebo správou na FB.

Čo ponúkame

Svojim zákazníkom ponúkame najrôznejšie čierno-biele tetovanie podľa nášho návrhu alebo vašej vlastnej predstavy, ak sa takéto tetovanie neprieči nášmu svetonázoru (nevytetujeme vám symboly prepojené na ilegálne hnutia ani motívy podnecujúce rasovú, národnostnú, rodovú, sexuálnu a inú neznášanlivosť, tých sme vás ochotní nanajvýš tak natrvalo zbaviť cover tetovaním…). Sme hate free a body positive. 

“HateFree Zone je deklarativním označením prostor, které chtějí dát svým návštěvníkům najevo, že se v jejich prostředí nemusí bát žádných nenávistných útoků jak ze strany zaměstnanců, tak ze strany hostů. Deklarují, že je u nich vítán každý bez ohledu na příslušnost k etnické, náboženské, sexuální, subkulturní nebo jiné sociální skupině.”

Špecializujeme sa na botanické motívy, lineart, dotwork, abstrakciu a typografiu.  Netetujeme realistické motívy ako sú napr. portréty. Štýl tetovania je zameraný na precíznu a tenkú líniu s dôrazom na detail.

K tetovaniu ponúkame odbornú starostlivosť a poradenstvo.

Potenciálnym záujemcom o tetovanie ponúkame aj možnosť vyhotovenia grafického návrhu tetovania na základe ich predstavy.

Náš blog vytvorený v spolupráci s  portálom interez nájdete na 

https://www.interez.sk/profil/ewel-tattoo/

V našom štúdiu neprebieha niekoľko zákrokov súčasne, preto budete mať absolútny pocit súkromia. Môžete si doniesť so sebou jednu blízku osobu ako podporu 🙂 Čakáreň je oddelená od miestnosti, kde tetovanie alebo piercing vykonávame, takže nemusíte mať obavy v prípade nahoty.

Taktiež ponúkame predaj piercingových šperkov rôznych druhov (krúžky, labrety, činky, podkovy, základné piercingové šperky, zdobené, pozlátené, so zirkónmi, špirály, tunely, expandery..) a materiálov(titán, chirurgická oceľ, bioplast, drevo) a po predchádzajúcej vzájomnej dohode s našou piercerkou Evou aj samotné piercingové zákroky. K piercingu vám taktiež ponúkame odbornú starostlivosť a poradenstvo. Viac k piercingu nájdete na podstránke “piercing u nás”.

Ak chcete niekomu urobiť radosť na Vianoce alebo narodeniny, môžete mu u nás zakúpiť poukážku na tetovanie vo vami zvolenej nominálnej hodnote alebo poukážku na piercing so šperkom. Na Vianoce sa predsa nemusí zdobiť iba stromček a môžete to dopriať aj sebe alebo niekomu, koho máte radi.

Ako pracujeme

Vzhľadom na to, že na každé tetovanie sa tatér musí vopred dôkladne pripraviť, pracujeme vo výraznej väčšine prípadov na objednávku. Navštívite nás v štúdiu, dohodneme sa na tom, čo a na ktorú časť tela vám budeme tetovať, odhadneme čas, ktorý tetovanie zaberie a následne si určíme termín, ktorý vám bude vyhovovať.

Pri tetovaní pracujeme s jednorazovým a certifikovaným spôsobom vysterilizovaným materiálom a v sterilnom, pravidelne dezinfikovanom prostredí. Farby, ktoré pri tetovaní používame, sú farby prémiových značiek, zaručujúce nekomplikované hojenie a v prípade zodpovednej starostlivosti o tetovanie (používanie opaľovacích krémov s dostatočným SPF) aj farebnú stálosť. Farby sú vo väčšine prípadov vhodné aj pre ľudí s vegánskym spôsobom života.

Tetovanie bolí, no snažíme sa, aby bolelo čo najmenej a aby ste sa počas tetovania cítili čo najpríjemnejšie a aby ste od nás odchádzali spokojní a opäť sa k nám vrátili.

Svojim zákazníkom odporúčame, aby si tetovanie poriadne premysleli, predtým než sa rozhodnú ho podstúpiť — tetovanie je nezvratné, jeho prípadné odstránenie je bolestivé, drahé a bez istého výsledku. Prekrývanie tetovania (cover) je zas do istej miery limitované tým, čo chceme novým tetovaním prekryť. Ak vás teda napadne, že si na hruď dáte vytetovať meno svojej priateľky, ešte to, prosím, zvážte.

Napriek tomu, že pri tetovaní dodržiavame všetky hygienické predpisy či normy, vyhradzujeme si právo odmietnuť výkon tetovania osobám, ktoré sú nositeľmi krvou prenášaných chorôb, drogovo závislým osobám a osobám, ktoré sú pod vplyvom alkoholu alebo iných návykových látok.

Naše ceny

Cena tetovania sa odvíja od jeho veľkosti, použitých farieb a od toho, či sa jedná o komplikovaný alebo menej komplikovaný motív. Začíname na úrovni 50 EUR v prípade malých tetovaní, komplikované tetovania a tetovania väčších rozmerov naceňujeme počas osobného stretnutia, ktoré každému tetovaniu predchádza. Na cene za tetovanie sa dohodneme vopred, aby sme predišli nepríjemnostiam na jednej či druhej strane. Väčšie motívy tetujeme v priebehu viacerých sedení, za ktoré sa platí jednotlivo.

Piercingy sa pohybujú od 20 do 50€ (20-35€ klasické piercingy, 50€ intim a microdermal), v cene je vždy zahrnutý titánový šperk, podľa typu šperku je cena mierne pohyblivá. Cenník konkrétnych piercingových zákrokov nájdete v sekcii “piercing u nás”. Ak v cenníku nenájdete čo hľadáte, napíšte nám.

 

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!